Fotografická galerie - Matěj Horák / Photo gallery - Matthew Horák

Vítejte na mých stránkách! / Welcome!

O mě/About me

Dlouho jsem přemýšlel, co bych napsal do sekce o mě. Pak mně došlo, že tohle je vlastně fotogalerie, tady za mě mluví fotky a až v poslední řadě by mělo být něco o jejich autorovi. Ale přece bych se měl asi trochu představit.
  Jmenuji se Matěj Horák, je mi 15 let, (…v případě, kdyby mi snad někdo chtěl dát dárek, tak narozeniny mám 15.1.…) narodil jsem se v krásném městě Hradci Králové, kde i do dnes žiji. Studuji kvintu PSJG HK. Mluvím anglicky a německy. Další z mých (po jazykové stránce) silných stránek je slovenčina. Mezi mé záliby a koníčky patří hudba, která je součástí mého života už od malička, dál ze sportů golf a stolní tenis (a samozřejmě focení, ale to beru jako samozřejmost) .
  Bližší informace, jako například adresu, tel. číslo nebo icq, najdete v sekci kontakt.
  Doufám, že vás to nenudilo a když přece jenom, tak jste to neměli číst.:)) Hezký den!


ENGLISH:

I was thinking for a long time what to put here. Then I realized that this is a gallery and that my photos speak in behalf of me. I should introduce myself anyway!

My name’s Matthew Horák, I’m 15 years old (my birthday = 15th January..if you’d like to give me a gift :). I was born in a beautiful city called Hradec Králové and I still live here. I visit the PSJG HK school. I can speak English and German. I’m pretty good at Slovak as well. My hobbies: music (it’s been a part of my life), golf and table tennis (and photographing of course).

You can find some more informations in Contact section!

I hope you’re not bored and if so then you shouldn’t have read it :)) Have a nice day!